Ресторани Рівне

Левада (Лevada) - ресторан, піца, BBQ Рівне
11.1 дуже добре
2143 перегляди в лютому
Хутір, готельно-розважальний спортивний комплекс, Гольф, Боулінг, Караоке, Гольф, Басейн
12 дуже добре
471 перегляд в лютому
Monte Carlo, база відпочинку
124 перегляди в лютому
Melrose, Готель-SPA & Ресторан
603 перегляди в лютому
New York Street Pizza, ресторан Нью Йорк Стріт Піца, піцерія в Рівне (ТК «Покровський»)
11.79 дуже добре
548 переглядів в лютому
СОФІЯ, готельно - ресторанний комплекс Рівне
12 дуже добре
773 перегляди в лютому
Готельно-ресторанний комплекс "Кемпінг" Рівне
12 дуже добре
590 переглядів в лютому
Ресторан
554 перегляди в лютому
1 перегляд в лютому
1 перегляд в лютому

Ресторани

Нові ресторани у Рівному

Перед вами представлені в каталозі найкращі ресторани Рівного, які тільки розпочали свою роботу та які дивують вже протягом років. Сімейні ресторани, заклади з національною чи авторською кухнею, а також безліч інших проектів запускається у Рівному щомісяця. Ця добірка допоможе завжди бути в курсі найяскравіших, значимих та просто цікавих відкриттів ресторанів.

Ресторани, що відкриваються в Рівному

У культурній культурному місті Рівне завжди відбувається щось цікаве. На нашому сайті ви знайдете нові ресторани в Рівному 2023 року, що тільки-но почали запускати відвідувачів, і ті, що вже багато років радують своїх відвідувачів своєю вишуканою кухнею.

Креативні простори у центрі Рівного заселяються невеликими затишними кафе та новими ресторанами. Тут можна знайти заклади на будь-який смак: з незвичайними типами напоїв та страв, розслаблюючою та драйвовою атмосферою та навіть різним форматом публіки.

Різноманітність закладів

Постійний кругообіг ресторанів у великих містах змушує бізнесменів бути винахідливішими при створенні нових закладів. Жителів Рівного вже не здивуєш новим демократичним рестораном із європейською чи японською кухнею. Щоб запам'ятатися та залишитися на плаву, заклади повинні вражати неординарністю меню, пишністю антуражу чи концептуальністю ідеї.

Як тільки в Рівному з'являється ресторан, бар чи нове кафе, він заводиться і в нашому каталозі. Знайомтеся тут з новинками, читайте відгуки, дивіться фотографії та, можливо, незабаром серед них ви знайдете місце, яке стане вашим коханим. А якщо раптом ви не виявили у списку ресторану, про недавнє відкриття якого знаєте напевно, напишіть нам про це на [email protected]- і ми радо включимо його до свого каталогу.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри