Паби та пивні заклади Рівне

3 перегляди в червні
3 перегляди в червні
3 перегляди в червні

Паби та пивні заклади

Пивний ресторан – популярне місце відпочинку для туристів та мешканців Рівного. Сюди приходять не лише за келихом якісного пінного, а й за атмосферою. Перед вами всі ресторани Рівного із великою пивною карткою. Наразі питання «де випити пива» вирішено.

Пивні бари Рівного: адреса, опис

Сьогодні у Рівному можна знайти величезну різноманітність закладів, які пропонують відвідувачам великий асортимент пінного напою. Тут представлені:

  • Найкращі пивні ресторани. Саме в подібних закладах зібрано всю різноманітність розливного та пляшкового пива з усіх куточків планети. Пивний ресторан такого рівня найлегше знайти в центрі Рівного, але деякі перлини зосереджені й у віддалених районах. Знайти подібний заклад допоможуть відгуки відвідувачів та рейтинг;
  • Пивні бари з крафтовими сортами та парою закусок
  • Ресторани із повноцінною кухнею, де наливають напої від провідних світових пивоварних компаній.

Якщо ви легко відрізняєте освіжаючий табір від м'якого елю, злегка солодкуватий портер від більш паленого стауту та бланш від вітбіру, то вам потрібні пивні бари Рівного із справді великим асортиментом. Саме тут ви зможете спробувати щось нове.

Де пити пиво у Рівному : бари, ресторани

Як знайти хороші "пивні" місця?

У більшості представлених місць знайдуться і м'які ягідні сорти для дівчат, і пиво крафтове з незвичайними смаками: наприклад, обліпихою, гарбузом, кульбабою або копченим ароматом. Багато класичних рішень запропонують в одній із мереж пивних барів. Крім того, при подібних закладах нерідко працює магазинчик. Тут можна придбати будь-яку позицію з асортименту розливного або пляшкового пива.

Також важлива особливість деяких пивних барів у центрі чи околицях Рівного – наявність власної пивоварні. Там варять унікальні фірмові сорти, і можна бути впевненим, що у вас у келиху найсвіжіший напій. За допомогою нашої добірки ви можете знайти найкращі пивні бари Рівного. Налаштуйте пошук за параметрами - виберіть для себе відповідний формат закладу: щоб щільно поїсти або замовити закуску до пива, для компанії друзів з футболу або для тихої вечері з сім'єю. На кожен привід знайдеться кілька відповідних ресторанів, барів чи пабів, де пропонують пити справді якісне пиво.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри