Зоопарки, тераріуми, акваріуми Рівне

Зоопарки, тераріуми, акваріуми

Де в Рівному можна побачити диких тварин з різних куточків планети, погодувати зубрів та оленів, погладити кенгуру, пообідати в котячій компанії ? Ми розповімо!

Навіть проживаючи у величезному місті, не хочеться забувати, що людина є частиною природи. Спілкування з тваринами приносить позитивні емоції та гарний настрій, а найчастіше й покращує стан здоров'я. Годувати, гладити і просто дивитися на них – приємно і дорослим, і дітям.

Розважально-пізнавальний центри Рівного — місце, де можна спостерігати за екзотичними тваринами, вивчати звички лісових звірів, знайомитися з дивовижними мешканцями планети, спілкуватися (годувати та гладити) домашніх улюбленців, можна по-справжньому дружити.

Каталог зоологічних садів, зоопарків, тераріумів та океанаріумів Рівного та області. У довіднику зібрані місця, де можна побачити тварин і дізнатися про їх звички, середовище проживання та особливості. Для кожної організації є профіль з описом, контактами, годинами роботи та фото. Для всіх організацій читачі можуть залишати відгуки.

Зоопарки в Рівному

Сучасний зоопарк – комфортний будинок для багатьох видів. Тут хижаки, примати, парнокопитні, рептилії проживають за умов, максимально наближених до природних. Вони не бояться людей і легко йдуть на контакт із відвідувачами. Прогулянка зоопарком – ідеальний формат для сімейного відпочинку. Дорослим він дозволяє повернутись у дитинство, дітям дарує радість знайомства з живою природою.

Пропонуємо до Вашої уваги список найкращих зоопарків Рівного. До цього переліку внесено не лише класичні установи з хижаками, травоїдними, рептиліями, пернатими тощо, а також цікаві приватні проекти, в яких переважна більшість вихованців – представники одного або кількох родинних видів.

Тераріуми в Рівному

Відвідування тераріуму дозволить урізноманітнити відпочинок та цікаво провести час усією родиною. У тераріумі можна побачити екзотичних тварин у якому за бажанням можна навіть погодувати тварин.

Основними мешканцями тераріуму є рептилії та земноводні. Там можна побачити королівського пітона, хамелеона, африканського їжака, черепах та безліч інших представників.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри