Спортивно-тактичні клуби, тири Рівне

7 переглядів у квітні
7 переглядів у квітні
7 переглядів у квітні
7 переглядів у квітні
7 переглядів у квітні

Спортивно-тактичні клуби, тири

Спортивно-тактичні клуби та тири в Рівного

Якщо ви замислюєтеся над активним відпочинком в Рівному, використовуйте каталог 0362.ua для вибору місця проведення часу. На сервісі є багато варіантів спортивно-тактичних клубів, куди ви можете сходити у вихідний день або великою компанією. Щоб легше можна було визначитися, каталог містить такі дані:

·назва комплексу, його опис;

·розваги, що надаються;

·адреса, телефон для попереднього запису;

·час роботи.

Якщо вам подобаються командно-спортивні ігри та гострі відчуття - вам припаде до смаку відпочинок, який пропонує пейнтбол-клуб чи лазертак. Спортивно-тактичні клуби — це реальний шанс змінити рутину на азарт пригод, відчути себе авантюристом і першопрохідником, випробувати всю вагу слова «взаємовиручка». Пейнтбол  та лазертак – це люди, які створюють для вас емоції.

Гра ведеться на заздалегідь підготовленому майданчику і виглядає дуже ефектно, адже особливий пейнтбольний пневматичний пристрій - або, як його прийнято називати, маркер - стріляє кульками з яскравою фарбою. Море емоцій та неповторні враження забезпечені!

де можна постріляти у Рівному?

Легендарні лучники з загону Робіна Гуда, відважні ковбої та індіанці, які не знають промаху військові снайпери — герої фільмів, книг та юнацьких мрій. Але мрія може стати реальністю, якщо зважитися на випробування себе — і просто піти постріляти в Рівному. У місті обладнано чимало спеціалізованих місць, де можна відточити свої стрілецькі навички з почуттям, толком, розстановкою, безпекою та справжнім комфортом.

Стрілецькі тири в наші дні зовсім не такі примітивні, як ретро-атракціони в парках із завданням потрапити кулькою в повітряну кульку. Взяти навіть вибір зброї: це не лише звичні пневматичні пістолети та гвинтівки. Чому б подумки не перенестись у Середньовіччя і не освоїти мистецтво володіння мечем, кинджалом, арбалетом, луком? Все є!

Як правило, стрілецькі клуби пропонують не лише заняття зі зброєю, а й простір для свят в атмосфері занурення в історію. Знижки та святкові пакети послуг у тирах для стрільби з лука та вогнепальної зброї у Рівному також вас приємно здивують!

Яскраве та оригінальне дозвілля у спортивних стрілецьких клубах розраховане і на дорослих, і на дітей. Незважаючи на «чоловічу» спрямованість закладів, прекрасні пані також отримають масу задоволення від майстер-класу зі стрільби. Потрапити до десятки зможе лише справжня амазонка! Втім, вам не доведеться мучити себе виснажливими тренуваннями, щоб досягти вражаючих результатів. Перші успіхи не забаряться навіть після кількох базових уроків під керівництвом досвідчених викладачів.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри