Мотузкові парки, альпінізм, слеклайн Рівне

Відпочинок з дітьми
12 дуже добре
1641 перегляд в листопаді

Мотузкові парки, альпінізм, слеклайн

Список скеледромів і мотузкових парків Рівного, де можна полазити і зайнятися скелелазінням дітям та дорослим. У багатьох парках є маршрути для людей без спеціальної підготовки, страхування та обладнання надаються у прокат. У скелелазних центрах також є групи для спортсменів та любителів різного рівня, проводяться змагання, проводяться дитячі свята. Кожна компанія в нашому списку має профіль з описом, контактами та фото.

Мотузкові парки у Рівному

Витоки сучасних мотузкових парків у Рівному — смуги перешкод для бійців десанту та спецслужб, які використовувалися для підготовки та тренування солдатів у складних умовах. Але тепер ці інженерні споруди пристосовані для суто мирних цілей, перетворившись на місце для сімейного відпочинку з легким відтінком екстриму. Не варто хвилюватися, нічого страшного не станеться: мотузкові парки обладнані страховкою, яка витримує вагу до двох тонн.

Навіть зірвавшись із чергового випробування, ви не впадете. Але не можна зриватися, це не спортивно! Так чи інакше, але треба триматись і дійти до кінця. Деколи це буває складно, особливо підступні перешкоди здаються непереборними, а страх висоти може скувати рухи. Потрібно зібрати волю в кулак, щоб вирвати заслужену перемогу. Проте скільки задоволення на фініші!

Мотузкові містечка в Рівному підійдуть для азартних натур, які цінують активний спосіб життя і потребують порції адреналіну. Але насправді спробувати щастя на канатних сходах та висячих дерев'яних сходах може будь-хто, рівень підготовки та вік не мають значення. Є маршрути навіть для найменших!

Після того, як ви з'ясуйте, де знаходяться мотузкові парки в Рівному, просто виберіть відповідну адресу за опціями та цінами. Скалодроми, майданчики для ігор та спортивних змагань, батути, м'які басейни – тут в одному місці на вас чекає цілий світ розваг. Принагідно можна відзначити день народження або дитяче свято. Всі гості урочистостей будуть задоволені.

Показати
Підрубрики
Показати
Фільтри