У четвер, 29 січня, о 18:00 на Майдані Незалежності "Правий Сектор" Рівненщини запрошує разом запалити Свічу Пам'яті та вшанувати Героїв Крут хвилиною мовчання.
Ця подія посідає чільне місце в національній історичній пам’яті. Нагадаємо, що бій відбувся 29 січня (за деякими даними 30 січня) 1918 року під селищем Крути на одноіменній залізничній станції, та поблизу села Пам'ятне. Він тривав 5 годин між чотирьохтисячною більшовицькою армією Муравйова та загоном київських студентів, а також бійців вільного козацтва, що загалом нараховував близько чотирьох сотень вояків. Бій під Крутами назавжди увійшов до історії як символ жертовності й ідеалізму.
"Правий Сектор" Рівненщини закликає приєднатись до акції та вшанувати відважних синів України, які стояли на її захисті та віддали свої життя за майбутнє країни. Вшануємо також і тих, хто зараз не з ними - полеглих героїв неоголошеної війни з Росією.
Прес-служба "Правого Сектору" Рівненщини
Прес-служба "Правого Сектору" Рівненщини