На Рівненщині пенсіонерів навчать купувати книжки в інтернеті

Спеціалісти Здолбунівської районної бібліотеки для своїх відвідувачів вирішили організувати майстер-клас, присвячений здійсненню безпечних покупок в інтернеті, зокрема купівлі книг.

Про це повідомляє прес-служба Здолбунівської центральної районної бібліотеки.

Його відвідувачами стануть люди похилого віку, яким складно самотужки опанувати методику оформлення замовлення, а також люди, які хочуть довідатися як убезпечити себе від інтернет-шахраїв.

Здається, що сьогодні купити книжку, – не проблема. Але багато хто з нас користується послугою «Книга поштою», що відома нам ще з радянських часів. Чому? Бо це зручний спосіб отримати цікаве і потрібне видання. Особливо, ця послуга актуальна для тих з нас, хто живе у маленьких містах і селах, хто не може самостійно відвідати книжкові магазини, а репертуар, який пропонують місцеві продавці книг, часто обмежений.

І тут на допомогу приходить бібліотека, працівники якої завжди допоможуть розібратися в морі інтернет-крамниць та оформити замовлення на отримання книг та інших товарів.

Майстер-клас відбудеться сьогодні 18 березня о 11.00 год. в інтернет-центрі бібліотеки за адресою м. Здолбунів вул. Шкільна, 39.

Вхід вільний!

Книга поштою! (1)