На Рівненщині координаційний штаб очолив голова райради

Учора на засіданні президії Рівненської обласної ради в регіоні створено координаційний штаб. Його завданням є об’єднання зусиль та збереження миру і спокою на території Рівненщини, сприяння територіальній цілісності України, – передає власкор ІА ZIK.

До складу штабу увійшли керівники правоохоронних органів, силових структур, МНС в області, представники політичних партій, громадських організацій. Очолює штаб голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

Аналогічні штаби вирішено створити в районах області.

Члени штабу звернулися до засобів масової інформації на території області з проханням не поширювати неперевірену інформацію, яка може спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної обстановки в Україні.

Крім того, закликали політиків та громадських активістів утриматися від висловлювань, які можуть спровокувати та посилити загострення суспільно-політичної обстановки в Україні.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент соціального захисту облдержадміністрації зобов’язано бути готовими до надання необхідної медичної допомоги та прийняття цивільного населення з інших областей.