Сили безпілотних систем Збройних сил України протягом останніх 48 годин уразили 13 російських суден у Чорному та Азовському морях. Також українські військові завдали нових ударів по логістичних об'єктах російського маркетплейса Wildberries.
Про це повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді («Мадяр»).
За словами Бровді, «фіолетовий колір "дикої ягідки" у версії 3.0 на болотах набирає іншого сенсу» та символізує поєднання кольорів російського триколора. Аналогічне позначення командувач уже використовував 18 та 20 липня, коментуючи удари по об'єктах Wildberries.
Нагадаємо, у ніч на 20 липня Сили безпілотних систем повідомляли про ураження семи суден «тіньового флоту» РФ, семи енергетичних об'єктів на тимчасово окупованих територіях, шести елементів російської ППО та двох логістичних об'єктів.