20 червня в Одесі відбувся літній турнір із художньої гімнастики «Summer Star», який зібрав юних спортсменок з різних куточків України.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
Рівне на змаганнях гідно представила вихованка Палацу дітей та молоді Наталія Мицюк. У категорії А Gold спортсменка продемонструвала високий рівень підготовки та виборола перше і друге місця.
У міській раді привітали гімнастку з успішним виступом та побажали їй нових спортивних досягнень, яскравих виступів і подальших перемог.