Із 1 липня для споживачів «Рівнеоблводоканалу» набуде чинності новий тариф на централізоване водопостачання та водовідведення.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Загальний тариф зросте з 32,50 грн до 68,45 грн за кубометр (з ПДВ).
За словами Андрія Карауша, тариф не переглядався з початку 2022 року, тоді як за цей час суттєво зросли витрати на електроенергію, пальне та інші складові. Лише за перший квартал 2026 року фінансові втрати підприємства становили 23 млн грн, а загальна заборгованість за електроенергію та очищення стоків — близько 160 млн грн.
Нові тарифи для населення становитимуть:
- водопостачання — 33,66 грн/м³ без ПДВ (було 13,90 грн/м³);
- водовідведення — 23,38 грн/м³ без ПДВ (було 13,26 грн/м³).
Для суб'єктів господарювання тариф на водовідведення становитиме 14,24 грн/м³ без ПДВ.
За словами голови облради, навіть після підвищення це залишатиметься найнижчим тарифом на воду серед міст Рівненської області.