Двоє спортсменів із Рівненщини отримали стипендії Президента України

Фото: Рівненський регіональний центр «Інваспорт».

Президент України призначив стипендії видатним спортсменам із дефлімпійських видів спорту та їхнім тренерам.

Про це повідомили в Рівненському регіональному центрі «Інваспорт».

Відповідно до Указу Президента України від 23 червня 2026 року №508/2026, серед стипендіатів — двоє спортсменів із Рівненщини.

Ілля Ритов, бронзовий призер ХХV літніх Дефлімпійських ігор 2025 року з плавання, отримуватиме стипендію у розмірі 10 тисяч гривень.

Катерина Шепелюк, чемпіонка ХХV літніх Дефлімпійських ігор 2025 року з дзюдо, отримуватиме стипендію у розмірі 15 тисяч гривень.

Вітаємо спортсменів із заслуженим визнанням та бажаємо нових перемог на міжнародній арені!