У Рівному розпочали облаштування майданчика для вигулу домашніх тварин.
Про це повідомив в.о. міського голови Рівного Віктор Шакирзян.
Новий майданчик створюють у Гідропарку. Він стане спеціально облаштованою зоною для прогулянок, активного дозвілля та тренувань із домашніми улюбленцями.
У межах проєкту передбачено облаштування пішохідної доріжки, встановлення освітлення для безпечного доступу, створення зеленої зони, монтаж огорожі та системи відеоспостереження.
Після завершення робіт новий простір стане комфортним місцем для прогулянок, відпочинку та занять із домашніми тваринами.