У Львові відбувся Х Всеукраїнський юнацький турнір-меморіал з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова.
Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.
У змаганнях взяли участь 320 спортсменів із різних областей України.
Гідно представили Рівне вихованці ДЮСШ №5 Рівненської міської ради, які здобули дві бронзові нагороди.
- Роман Черних
- Ярослав Зубок
В управлінні привітали спортсменів і тренерів із вдалим виступом та побажали нових спортивних перемог.