Юні борці з Рівного стали призерами Всеукраїнського турніру у Львові

Фото: Управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.

У Львові відбувся Х Всеукраїнський юнацький турнір-меморіал з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова.

Про це повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Рівненської міської ради.

У змаганнях взяли участь 320 спортсменів із різних областей України.

Гідно представили Рівне вихованці ДЮСШ №5 Рівненської міської ради, які здобули дві бронзові нагороди.

  • Роман Черних
  • Ярослав Зубок

В управлінні привітали спортсменів і тренерів із вдалим виступом та побажали нових спортивних перемог.