Рівненщина здобула золоту нагороду у фіналі наймасштабнішого спортивного проєкту країни «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Переможницями змагань із баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів стала команда дівчат Рівненського ліцею №28.
Фінальні змагання проходили у Черкасах. У вирішальному матчі рівнянки здолали команду господарок турніру та вибороли чемпіонський титул.