На Дубенщині майже 1,5 тисячі людей отримали безкоштовну медичну допомогу

Фото: Рівненська ОВА.

На Дубенщині завершилася масштабна виїзна медична акція в межах проєкту «Медицина без бар’єрів». Упродовж 18–19 червня мультидисциплінарні команди лікарів працювали у селах Козин, Пляшева, Підзамче та Крупець.

Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, Рівненщина стала другою областю України після Чернігівщини, де реалізували такий масштабний проєкт.

Загалом медичні локації відвідали 1479 жителів.

Під час акції медики провели 199 флюорографічних обстежень, видали ліки за 314 рецептами та здійснили 155 вакцинацій.

Окрему увагу приділили профілактиці та ранньому виявленню онкологічних захворювань. Фахівці Національного інституту раку провели 40 мамографічних обстежень, надали 30 консультацій онкогінеколога та оглянули 14 пацієнтів у онколога.

Мешканці громад також могли пройти необхідні аналізи, отримати консультації вузькопрофільних спеціалістів і рекомендації щодо профілактики захворювань.

Проєкт «Медицина без бар’єрів» реалізується за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України за підтримки Рівненської обласної військової адміністрації.