Освітяни Рівного стали призерами обласної Профспілкової Спартакіади

Фото: Управління освіти м. Рівне

Команда освітян Рівного успішно виступила на XII Профспілковій Спартакіаді, здобувши третє загальнокомандне місце.

Про це повідомили в Управлінні освіти міста Рівного.

Рівненські педагоги стали переможцями у змаганнях із шахів та тенісу, а також посіли третє місце з волейболу.

До складу команди увійшли вчителі, керівники закладів освіти та заступники директорів шкіл. Очолив команду начальник управління освіти Рівненської міської ради Андрій Мазур.

Учасники відзначають, що змагання стали не лише спортивним випробуванням, а й можливістю продемонструвати командний дух, згуртованість та прагнення до перемоги.

Організаторами заходу виступили Рівненська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України та Рівненська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України.