Рівненському державному гуманітарному університету виповнилося 85 років

У Рівному відзначили 85-річчя Рівненського державного гуманітарного університету.

Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Із ювілеєм викладачів та студентів привітав начальник обласної військової адміністрації Олександр Коваль. Під час урочистостей кращим працівникам закладу вручили відзнаки ОДА.

«Для Рівненщини гуманітарний університет – це не лише частина освітнього процесу. Це місце, де формується наша культура, ідентичність та майбутнє покоління педагогів», — зазначив Олександр Коваль.

В ОДА наголосили, що сьогодні університет відіграє важливу роль у підготовці педагогів, науковців, митців та фахівців гуманітарного напрямку для області та України.

Наразі у закладі навчається понад 4 тисячі студентів. Освітній процес забезпечують 8 факультетів і 4 коледжі. В університеті працюють 46 докторів наук та 258 докторів філософії.