У Рівному визначають нові кроки підтримки ВПО на найближчі роки

У Рівненській міській територіальній громаді відбулася стратегічна сесія Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, під час якої обговорили подальший розвиток та план роботи.

Про це повідомили у Департаменті соціальної та ветеранської політики Рівненської міської ради.

Участь у зустрічі взяли директор департаменту Олена Петрик, її заступник Тетяна Горбатюк, представники виконавчих органів міської ради, члени Координаційної ради з питань ВПО та громадські організації.

Захід організували за підтримки благодійного фонду «Stabilization Support Services» у співпраці з UNHCR Ukraine.

Протягом двох днів учасники аналізували попередню діяльність Ради, проводили SWOT-аналіз, визначали актуальні потреби внутрішньо переміщених осіб та роль Ради у їх вирішенні.

Також напрацювали стратегічні цілі та операційний план роботи на наступні два роки.