У Рівному відбулася традиційна мовчазна акція «Світло пам’яті», під час якої вшанували військових, які загинули за свободу та незалежність України.
Про це повідомили в управлінні культури і туризму.
Захід провели на майдані Незалежності. Біля портретів полеглих воїнів у небо спрямували світлові промені та запалили свічки — як символ вдячності, скорботи та пам’яті.
Організатори наголошують: героїзм і самопожертва кожного захисника, який не повернувся з війни, назавжди залишаться у серцях українців.
Низький уклін і вічна пам’ять Героям України.