Представники Рівненщини взяли участь у всеукраїнському «Діалозі влади та бізнесу», де обговорили підтримку підприємництва та розвиток економіки в умовах війни.
Про це повідомили в Рівненській ОВА.
Під час заходу презентували загальнонаціональний рейтинг, у якому Рівненська область посіла перше місце за часткою фінансування бізнесу з обласного бюджету. Торік на ці потреби спрямували майже 3% бюджету — 51,6 млн грн.
У зустрічі взяли участь представники Офісу Президента, уряду, народні депутати та керівництво областей. Від Рівненщини долучилися очільник ОВА Олександр Коваль, його заступники та представники профільних структур і бізнесу.
Під час обговорення підприємцям презентували доступні програми підтримки, зокрема «Доступні кредити 5–7–9%», компенсації вартості техніки, гранти для переробки, садівництва та агросектору.
Також йшлося про нові ініціативи на 2026 рік, серед яких — компенсації для бізнесу, що постраждав від обстрілів, розвиток індустріальних парків та страхування воєнних ризиків.