Громадам Рівненської області передали сім нових шкільних автобусів. Ключі від транспорту вручив начальник ОВА Олександр Коваль.
Про це повідомили в Рівненській обласній державній адміністрації.
Нові автобуси отримали Варковицький, Повчанський, Городищенський, Білокриницький, Дядьковицький, Чудельський та Старосільський ліцеї. Транспорт курсуватиме у Дубенському, Рівненському та Сарненському районах.
Усі автобуси обладнані спеціальними місцями для дітей з інвалідністю. За словами очільника області, потреба в такому транспорті залишається актуальною, тому роботу в цьому напрямку продовжать.
Автобуси придбали на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів.
Торік автопарк області поповнився ще 40 шкільними автобусами.