Сім громад Рівненщини отримали нові шкільні автобуси

Громадам Рівненської області передали сім нових шкільних автобусів. Ключі від транспорту вручив начальник ОВА Олександр Коваль.

Про це повідомили в Рівненській обласній державній адміністрації.

Нові автобуси отримали Варковицький, Повчанський, Городищенський, Білокриницький, Дядьковицький, Чудельський та Старосільський ліцеї. Транспорт курсуватиме у Дубенському, Рівненському та Сарненському районах.

Усі автобуси обладнані спеціальними місцями для дітей з інвалідністю. За словами очільника області, потреба в такому транспорті залишається актуальною, тому роботу в цьому напрямку продовжать.

Автобуси придбали на умовах співфінансування з державного та місцевих бюджетів.

Торік автопарк області поповнився ще 40 шкільними автобусами.