Гімнастки з Рівного здобули п’ять медалей на всеукраїнському турнірі

14–15 лютого 2026 року в Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір «Відкритий чемпіонат ХОО ФСТ “Україна” з художньої гімнастики Betsy Valentine’s Cup 2026», де рівненські спортсменки вибороли п’ять нагород.

Про це повідомили в Управлінні освіти Рівненської міської ради.

Вихованки Спортивної школи художньої гімнастики Палацу дітей та молоді м. Рівне здобули дві золоті, одну срібну та дві бронзові медалі.

Золоті нагороди вибороли Дарина Шевчук та Наталія Ніколайчук. Срібну медаль здобула Олеся Омельченко. Бронзовими призерками стали Теона Полюхович і Наталія Мицюк.

Юних спортсменок підготувала тренерка Оксана Мицюк.