На Рівненщині стартував форум з підготовки медичних фахівців

У Рівненській області розпочався освітній навчально-методичний форум «Фахівець XXI століття: дослідження та освітні інновації в умовах воєнного стану в Україні», який проходить на базі Рівненської медичної академії.

Про це повідомили в Рівненській обласній раді.

Форум став платформою для обговорення викликів і перспектив підготовки медичних кадрів у період війни, обміну досвідом та налагодження професійної співпраці між освітянами й науковцями.

Програма заходу включає пленарні доповіді, тематичні секції, панельні дискусії та професійні обговорення у змішаному — онлайн та офлайн — форматі.

Серед учасників і спікерів — представники закладів вищої освіти України та Польщі, зокрема ректор Сілезької академії в Катовіце Александер Остенда, ректори Тернопільського національного педагогічного університету та Буковинського державного медичного університету.

У роботі форуму також взяв участь заступник голови Рівненської обласної ради Віталій Ундір.

Учасники зосередилися на питаннях формування професійних і етичних цінностей медиків, розвитку інклюзивної освіти, збереження ментального здоров’я та профілактики професійного вигорання, а також підготовки фахівців до роботи в умовах воєнних і післявоєнних викликів.