Через масовані обстріли російських військ ситуація в енергетичній системі України залишається напруженою. На Рівненщині, як і по всій країні, діють графіки погодинних відключень електроенергії та обмеження потужності для промисловості й бізнесу.
Про це повідомили в Міністерстві енергетики.
Аварійно-відновлювальні бригади продовжують безперервну роботу, щоб максимально швидко стабілізувати електропостачання. НЕК «Укренерго» щоденно доводить ПрАТ «Рівнеобленерго» ліміти споживання, і при їх перевищенні застосовуються аварійні обмеження для балансування енергосистеми.
Фахівці закликають мешканців області раціонально користуватися електроенергією протягом всієї доби, а особливо — у пікові періоди вранці та ввечері. Це допомагає знизити навантаження та зменшити тривалість вимушених відключень.
Графік погодинних відключень оновлюється відповідно до вказівок від НЕК «Укренерго» та містить інформацію про дати й години знеструмлень згідно з номером черги.