25 та 26 жовтня на великій сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру відбудеться друга прем’єра нового театрального сезону — вистава «LOVE IS / ЛЮБОВ — ЦЕ / L’AMOUR EST…».
Про це повідомили в Рівненському драмтеатрі.
Постановка — це калейдоскоп із 14 коротких історій про любов, що не мають спільного сюжету чи персонажів, але об’єднані темою почуттів, втрат і пошуків. Режисер вистави — Юрій Паскар, керівник театральної лабораторії «ВідСутність» у ПДМ, лауреат обласної театральної премії.
Ролі виконують: заслужена артистка України Ніна Ніколаєва, Оксана Муріна, Анастасія Фролова, Юлія Ганущак, заслужені артисти України Станіслав Лозовський та Андрій Куделя, Дмитро Пшечук і Андрій Франчук.
Вистава обіцяє бути динамічною, поетичною та насиченою хореографією.
Нагадаємо, першою прем’єрою 86-го театрального сезону у Рівненському драмтеатрі стала вистава «Мами» за новелами Марії Матіос.