Діти з Рівненщини поїхали на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» у Пущі Водиці, що під Києвом.
Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
У групі — діти з сімей учасників бойових дій, безвісти зниклих і загиблих військовослужбовців, малозабезпечених родин, а також діти-сироти та ті, що позбавлені батьківського піклування.
Оздоровлення оплачує держава, а Рівненська ОВА організовує доїзд та формування груп. Щоб записати дитину на відпочинок, представникам відповідних категорій необхідно звернутися до підрозділів соцзахисту у своїх територіальних громадах.
Це вже п’ята група, яка поїхала до «Артеку» цього року. Загалом з початку 2025 року в таборі оздоровилося 167 дітей з Рівненщини. Поїздки триватимуть упродовж року.