29 червня о 12:00 на території Рівненського обласного краєзнавчого музею стартує обласний проєкт «Жива спадщина: від громади до музею».
Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради.
Захід стане унікальною можливістю для жителів та гостей міста побачити майстрів, які зберігають традиційні ремесла — ковальство, писанкарство, вишивку, витинанки та інші види народної творчості.
Окрім цього, відвідувачі зможуть почути автентичний український спів, взяти участь в обрядових дійствах, а також скуштувати традиційні страви громад Рівненщини. У меню — “бобальки”, юшка, домашня випічка, крафтові сири, страви з картоплі, запашний хліб і традиційні напої.
Першими свою спадщину в рамках проєкту представлять Мізоцька, Варковицька, Здовбицька та Корнинська громади.