Під Бахмутом українські прикордонники ліквідували групу російських окупантів.
Про це повідомили на сторінці Прикордонної служби України.
Під Бахмутом українські прикордонники ліквідували групу російських окупантів.
Про це повідомили на сторінці Прикордонної служби України.
"Десяток солдатів країни-агресора захотіли перевірити міцність оборонних позицій одного з прикордонних підрозділів. Що ж, перевірили.
Вогневий наліт від наших мінометників не забарився. Прикордонники, під прикриттям обстрілу, наблизились до противника й ліквідували більшість підрозділу окупантів".