Внаслідок вчорашнього російського удару по місту Дніпро вже 20 загиблих.
Про це інформує очільник ОВА Валентин Резніченко.
Внаслідок вчорашнього російського удару по місту Дніпро вже 20 загиблих.
Про це інформує очільник ОВА Валентин Резніченко.
"20 невинних жертв".
Зазначається, що на місці продовжують розбирати завали. І доля ще десятків людей невідома.
Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по багатоповерховому будинку в Дніпрі ракетою Х-22, призначеною для знищення авіаносних груп у морі.