Над Запоріжжям збили російську ракету

Фото ілюстративне

Військові протиповітряної оборони біля Запоріжжям збили одну російську ракету.

Новину повідомив очільник ОВА Олександр Старух у Telegram.

- Зруйновані будинки, понівечені життя. Окупант намагається нас залякати, окупант намагається нас вбити. Жертв могло бути більше - подяка нашим рятувальникам! Окрема подяка силам протиповітряної оборони, які збили ворожу ракету, - йдеться в дописі.