ЗСУ забрали собі російського "Тигра"

Українські військові захопили ГАЗ "Тигр" з блоком керування виробництва німецької BOSCH.  

Дякуємо Німеччині за підтримку … воєнпрому країни-терориста! 

ГАЗ Тигр, 2017 рік. Без BOSCH хрін би до нас доїхав… Продовжуємо працювати над вивченням "імпортозаміщення". Далі буде", - написав український волонтер Павло Кашчук.