Здолбунівській громаді представили поліцейських офіцерів

На  черговій сесії Здолбунівської  міської ради депутатам представили поліцейських офіцерів в громаді.

Це Роман Петренко та Олександр Бондар.

Офіцери залишили свої номери телефонів, на які ви можете звертатись у випадку виявлення порушень.

  • Роман Петренко – 0970687098відповідальний за мікрорайон Цементників та мікрорайон, що знаходиться за залізничним мостом міста Здолбунів.
  • Олександр Бондар – 0980907006, відповідальний за села Здолбунівської громади.

Поділ є умовним, офіцери однаковою мірою реагуватимуть на виклики з різних куточків громади.

Офіцери прийняті на роботу громадою, і, відповідно, підзвітні громаді, але підпорядковуються вищому керівництву Національної поліції. Контроль їхньої діяльності є з боку керівництва громади, жителів громади, і саме жителі оцінюють їхню діяльність.

На цей момент діяльність офіцерів регламентуєтьсяІнструкцією з організації діяльності дільничних офіцерів поліції

Щоб ознайомитись з завданнями, напрями та особливості організації діяльності дільничних офіцерів поліції – тисніть на кнопку:

ІНСТРУКЦІЯ