Торік на Рівненщині створено 11 сімейних фермерських господарств, які займаються молочним скотарством. Найбільшу їх кількість зареєстровано на території новоствореного Рівненського району.
Так, сімейні фермерські господарства прийняли активну участь у програмах державної фінансової підтримки 2020 року і залучили з державного бюджету 1221,3 тис. грн. за такими напрямами:
- спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного напряму продуктивності – 835,0 тис. грн;
- відшкодування вартості закуплених племінних тварин – 204,0 тис. грн;
- бюджетна субсидія новоствореним фермерським господарствам на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – 122,4 тис. грн.;
Нагадаємо, можливість зареєструвати фермерське господарство з'явилася на початку 2020 року.
Фізичні особи, фізичні особи - підприємці на основі договору про створення сімейного господарства створюють та реєструють сімейні фермерські господарство без статусу юридичної особи.
Детальні кроки створення сімейних фермерських господарств за посиланням: https://bit.ly/3odSGRp
Також за інформацією можна звертатись до Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за тел. 0963862076 або електроною адресою: agroprom@rv.gov.ua
Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua
Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com