Чоловіка з двома гранатами затримали патрульні у Рівному (ФОТО)

Увагу патрульних поліцейських на вулиці Відінській вчора близько 21:20 привернули двоє чоловіків. Один із них біг за іншим та показував правоохоронцям, що той, нібито, має при собі гранати.

Утікач у цей час забіг у під'їзд багатоповерхівки. Саме там його і затримали поліцейські тактико-оперативного реагування патрульної поліції. При собі невідомий мав сумку, у якій поліцейські помітили предмети, схожі на гранати. Відтак, на місце події викликали слідчо-оперативну групу, спеціалістів-вибухотехніків та рятувальників.

Під час огляду сумки, правоохоронці виявили дві гранати РГД-5 із запалами. Вибухотехніки боєприпаси привели у безпечний стан, а криміналісти вилучили.

Зловмисником виявився 49-річний житель Рівного, який був напідпитку. Чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини події. Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненщини.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/