Учора зранку по всій області було декілька ДТП через негоду. Однак трапилася ще одна пригода через помилку водія. О десятій ранку поліції повідомили, що поблизу села Антонівка, Володимирецького району, мікроавтобус «Опель Віваро» опинився в кюветі.
За інформацією прес-служби ГУНП Рівненської області, 51-річний водій із села Жовкині не розрахував безпечну швидкість, через що не впорався з керування і з’їхав у кювет, де його мікроавтобус перекинувся на дах.
Як відомо, крім водія у салоні було ще пятеро людей, одна з яких – 62-річна жінка зазнала перелому ребер, а решта залишилася із садинами та побоями. Після отримання медичної допомоги, їх відпустили.
Слід зазначити, що водій мікроавтобуса був тверезим.
UPD: До редакції 0362.ua зателефонувала жінка, яка стверджує, що перебувала у цій машині, коли трапилася пригода. За її словами, в автівці було семеро людей і ніхто з них не постраждав. Також вона запевняє, що водій їхав повільно.