На Рівненщині парубок пропонував хабар патрульним, бо перевозив три тони палива (ФОТО)

Під час несення служби, 13-го грудня, близько восьмої ранку у селі Зелене Володимирецького району патрульні поліцейські зупинили мікроавтобус "Опель Мовано", який не ввімкнув покажчик повроту при повороті, повідомляють у прес-службі поліції області.

Як з'ясувалося, автівкою керував 20-річний мешканець села Кідри. Тож водію патрульні запропонували відкрити багажний відсік, на що він погодився без проблем. Під час огляду працівники поліції виявили там металеві бочки у яких було близько 3000 літрів дизельного пального.

Тому, аби вирішити питання про не притягнення його до адміністративної відповідальності, парубок вирішив запропонувати поліцейським хабар у сумі 200 гривень. Не зупинили молодого чоловіка і застереження про кримінальну відповідальність за те, що пропонує, кажуть у поліції. Тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт злочину.

За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України.

Окрім того, на 20-річного парубка склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 164 КУпАП, за порушення правил порядку провадження господарської діяльності. Відповідно матеріали справи скерували до суду для прийняття рішення.

Мікроавтобус вилучили та помістили на територію Володимирецького відділу поліції.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com/rivne0362ua/

Наш VIBER: +380638943964