Рівняни отримали можливість погасити свої заборгованості за електропостачання з мінімальною сумою комісії у розмірі однієї гривні, повідомляє пресслужба «Рівнеобленерго».
Від 1 січня 2019 року «Рівнеобленерго» припинили постачання електроенергії. Тепер цим займається ТОВ «РОЕК», який в Рівненській області є постачальником універсальних послуг.
Часто трапляється, що жителі міста не знають про свою заборгованість, яка залишилася у них станом на 1 січня 2019. Не дивлячись на те, її потрібно погасити, щоб не залишитися без світла.
У зв’язку з цим, з’явилася можливість сплатити борг за допомогою онлайн-сервісу «ПриватБанку» з комісією у розмірі однієї гривні. Як зазначають в «Рівнеобленерго», комісія через сплату готівкою на касі буде більшою.
Читайте нас в телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua