Депутати Рівнеради зібралися 13 грудня спеціально, щоб ухвалити зміни до міського бюджету, унаслідок яких вчителі та медики міста зможуть отримати зароблене. Адже Рівне нарешті отримало довгоочікувану субвенцію з державного бюджету на делеговані повноваження.
- Ми не планували збиратися сьогодні, адже бюджет на 2013 рік ще не готовий, - зазначив міський голова Володимир Хомко. - Його ми розглядатимемо 27 грудня, після сесії обласної ради. А сьогоднішнє засідання пов’язане з необхідністю розподілити державну субвенцію, яка надійшла в місто. Відтак, міські обранці розглянули та підтримали зміни до міського бюджету на 2012 рік у частині збільшення доходів та видатків загального фонду за рахунок додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – на суму 13 мільйонів 92,5 тисячі гривень. Кошти цієї дотації призначаються установам освіти та охорони здоров’я на оплату праці. Освітяни з цієї суми отримають 10 мільйонів 316,9 тисячі гривень, а медики – 2 мільйони 775,6 тисячі.
Як зазначив Володимир Хомко, затримки зарплат у цих категорій бюджетників не було, оскільки місто виплачувало їм зарплатню з власних коштів. Так би змушені були робити й далі, якби дотація не надійшла.