Незабаром школярі села Жобрин, що на Рівненщині отримуватимуть знання у новій школі. Ініціатива перебудови та реанімування колишнього будинку культури Жобрина, що нині є недієвим та знаходиться в аварійному стані, виникла за потреби значної кількості учнів, яким не вистачає місця внаявній нині школі. Діти навчаються у дві зміни, що вкрай незручно школярам з сусідніх сіл.
Нова школа для учнів Рівненщини
10:36, 24 вересня 2018 р.
Суспільство
Реалізовуватимуть проект коштом ДФРР з частковим фінансуванням місцевого бюджету. Наразі на реконструкцію приміщення виділено 2 мільйони 700 тисяч гривень.
У найближчі плани реконструкції екс будинку культури входить демонтаж теперішніх перегородок, укріплення стін, підсилення конструкції та приведення приміщення у належний експлуатаційний стан. Встановлення дверей та вікон, проведення водопостачання, доброустрій навчальних класів.
Читайте також: Громада міста Вараш віднині має власний ЦНАП