Аварія, яка сталася 17 жовтня в Сарненському районі, забрала життя 32-річної жінки. Постраждали також інші троє пасажирів цього авто.
17 жовтня близько 05.35 на автодорозі Городище – Рівне – Старокостянтинів, 28-річний водій Анатолій з Костополя, керуючи автомобілем VOLKSWAGEN LT 35, рухаючись зі сторони Костополя в напрямку Сарн, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки, не справився з керуванням. Через що допустив з’їзд автомобіля в кювет з подальшим перекиданням.
Про це повідомили з прес-служби ВДАІ УМВС в Рівненській області.
Внаслідок ДТП 32-річна пасажирка Алевтина загинула на місці пригоди.
53-річна Ніна отримала забій правої брови та грудної клітки та була доставлена в приймальне відділення Сарненської центральної районної лікарні. Після надання медичної допомоги її відпустили додому.
46-річна Валентина отримала закритий компресійний перелом тіла, 12 хребця 2-3 ступеню, а 24-річна Людмила - закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забій грудної клітки, перелом нижньої щелепи, перелом кісток носа. Обидві жінки були госпіталізовані в травматологічне відділення Сарненської ЦРЛ.
Водій автомобіля не постраждав.