Рятувальники відчинили двері квартири, в якій була малолітня дитина [ВІДЕО]

14 квітня о 21:10 до Служби порятунку «101» від чергового відділу поліції надійшло повідомлення, що в обласному центрі в зачиненій квартирі на дев’ятому поверсі, самотньою знаходиться малолітня дитина.

Терміново за вказаною адресою прибуло відділення працівників 1-ї пожежно-рятувальної частини та оперативно координаційний центр ГУ ДСНС у Рівненській області.

Рятувальників мешканці будинку повідомили, що батьки залишили дитину замкненою в квартирі вже декілька годин назад, а також сусіди розповіли, що маля, батьки на одинці залишають вже не в перший раз.

     Бійці Служби порятунку щоб не руйнувати конструкцію вхідних дверей, зясували, що є можливість потрапити в квартиру через балкон сусідньої квартири.  Двері балкону, рятувальнику відкрила сама дитина. З дівчинкою, на щастя, все було гаразд, вона лише трохи злякалася тривалої відсутності матері.

     Зважаючи на вищевикладене Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області звертається до батьків. Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Адже, щоб сталося непоправне, достатньо кількох хвилин. Пам'ятайте, що життя ваших дітей залежить лише від вас самих!