Відомий усім трансильванській граф Дракула навідається у Рівне для зустрічі з шанувальниками. Поспілкуватись особисто з найрозумнішим, найхитрішим та найхоробрішим лицарем Залісся рівняни та рівнянки зможуть вже третього листопада у Рівненській обласній бібліотеці для молоді о 19:00.

 

Граф Дракула - солдат, державний діяч та алхімік, чий  могутній мозок не має порівнянь і чиє серце не знає ані страху ані каяття. І у честь свята Хеллоувіну проект «Година в метро»  познайомить усіх бажаючих з оригінальною історією найвідомішого вампріа! Талановиті актори та акторки озвучать по справжньому безсмертних персонажів роману «Граф Дракула» Брема Стокера, подарувавши відвідувачам відчуття, ніби вони й справді опинились у самому розпалі небезпечних, однак захоплюючих подій. Моторошна атмосфера зачарує, налякає й переконає, що Хеллоувін можна святкувати не лише у ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Також на відвідувачів чекає незабутній та унікальний квест, який діятиме тільки на заході й відбуватиметься у книгосховищі бібліотеки. І пригощатимуть рівнян та рівнянок не лише гарячим чаєм, але й смачною домашньою випічкою!

 

Абрахам «Брем» Стокер народився 8 листопада 1847 в Дубліні. Хоча Стокер є автором безлічі творів, славу однак йому приніс тільки знаменитий роман «Дракула», опублікований в 1897 році і написаний під впливом творчості Джозефа Шерідана Ле Фаню і його готичної вампірської новели «Кармілла». Над романом Стокер працював вісім років, вивчаючи європейський фольклор і легенди про вампірів.

 

Дата: 02 листопада 2017 року

Час початку: 19:00

Місце зустрічі: Рівненська обласна бібліотека для молоді,  вулиця Київська, 18, Рівне, Україна.

Інформація щодо квитків: 096 759 0306 (Катя)

Організатори заходу: МП «Яскраво».

Посилання на захід:

Довідково:

«Година в метро» – платформа для взаємодії літературного і театрального, цікавих книг й акторської майстерності, що є цікавинкою в культурному житті міста. Проект стилізований під читання у метрополітені. На заході професійні та аматорські актори читають перед аудиторією найяскравіші уривки певного літературного твору, що допомагає сприймати текст легко і  просто.