Час презентації: четвер, 12 жовтня 2017 р., 16:00 год.

Місце: клубне кафе «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4.

Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».

 

Виставка «Магія душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 42 роботи художниці-аматорки Наталії Бороденко. Широкий загал поціновувачів мистецтва мав нагоду ознайомитися з творчістю цієї креативної жінки на виставках у Дубно, Івано-Франківську, Червонограді, Виноградово, Соснівці, Мукачеві.

Одним з проявів творчого духу пані Наталі є створення живописних композицій незвичайними матеріалами - лаками для нігтів! Наталя Бороденко єдина в Україні використовує таку техніку, що особливо привертає увагу громадськості до її творів. „Як саме Ви будете бачити мої творіння, суперечливо чи позитивно – не знаю. Не судіть строго… Я - не художник і ніде цьому не вчилася. Але тут вся моя душа, мої почуття, несказані слова, моя стихія і філософія, моя гармонія з оточуючим світом”, - каже про себе авторка живописних композицій.

Наталя Бороденко – творча та соціально активна особистість, що також реалізувала себе як педагог і як голова Тараканівської сільської ради (2006-2015 рр.). Беручи активну участь у житті села, Н. Бороденко виступила ініціатором встановлення пам’ятника Матері-жінці і створення власної символіки села. Її поетичний талант виразився у написанні гімну Тараканова, автором музики якого є народний артист України Анатолій Матвійчук.

Експоновані на виставці роботи Наталії Бороденко зацікавлять відвідувачів не лише технікою виконання, а й прекрасними сюжетами і композиціями. Шанувальники «креативного та неординарного» уже встигли оцінити мистецтво створення картин лаком для нігтів художниці-аматорки. Виставка Наталії Бороденко «Магія душі» не залишить байдужими і Вас.

Виставка триватиме з 12 жовтня по 5 листопада 2017 р.