5 жовтня о 12.00 в актовій залі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться  зустріч для вчителів з інвалідністю, приурочена до Всеукраїнського дня вчителя.

Окрасою заходу стануть  виступи колективів: Рівненської обласної організації українського товариства сліпих, пісні у жестовому виконанні Рівненської обласної організації українського  товариства глухих, музичні номери вихованців Клеванської школи-інтернату для дітей з порушеннями зору, літературно – мистецького клубу «Крок» Рівненського міському центру реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату та ін.

 У рамках заходу будуть презентуватися: вироби декоративно-ужиткового мистецтва  вчителів з інвалідністю.

Варто відзначити, що проведення подібних заходів дозволяє не лише привітати вчителів з інвалідністю з професійним святом, але й водночас надає можливість доторкнутися душею до справжнього мистецтва, відчути себе потрібними.

 Співорганізатори свята: Тетяна Войтович – голова громадської організації «Обличчям до істини», Центр "Студентська соціальна служба" Рівненського державного гуманітарного університету