У ніч з 2 на 3 вересня у тебе є неймовірна можливість дізнатися: - як Рівне 3 рази ставало столицею України; - чому місто, побудоване на пагорбах назвали "Рівним"; - яку таємницю зберігає будівля краєзнавчого музею по вулиці Драгоманова 19 і які містичні події з нею пов'язані; - де у Рівному знаходилися замки та палаци, як вони виглядали і хто були їхні власники; - історію кохання національного героя Польщі й США, генерала Тадеуша Косцюшка та господині рівненського палацу Людвіки Любомирської; - чим захоплювалися і як розважалися найзаможніші аристократи Рівного у ХІХ столітті; - легенду про перебування у місті героя Коліївщини - Івана Гонти; - де у місті знаходиться район "Кавказ" і чому він так називається та багато, багато того, чого в день тобі ніхто не розкаже!

Нічний тур проходить у форматі прогулянки з рухливими іграми на командоутворення - спати не доведеться! Тебе чекає як завжди цікавий та динамічний, містичний та романтичний Students Night Tour "Таємниці князів Любомирських".

Ми зустрічаємося о 23:00 біля пам'ятника Т. Шевченку на Майдані Незалежності та завершуємо зустріччю магічного світанку на панорамному пагорбі по вулиці Дворецькій!

Вартість: 50 грн для одного любителя темряви; 30 грн при наявності студентського квитка (учнівського); Для тих, хто без студентського, але з друзями, ціна теж 30 грн кожному.

Реєстрація обов'язкова (у нас лише 30 місць): http://bit.ly/2f81oC8 Є запитання? Відповіді за телефоном 0968725292 Артем.