Десятий рік поспіль рівняни та гості міста мають добру традицію збиратися у найулюбленіших локаціях Рівного та слухати джаз.  Щороку з'являються нові слухачі, а дехто вже ціле десятиліття не зраджує своїм смакам. Цьогоріч слоган міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz» звучить не інакше як «In Jazz We Trust». І ми справді віримо в джаз, бо ця музика божественна без заперечень

 Щоб переконатися в цьому — просто ознайомтеся із програмою фестивалю, оберіть улюбленців та приходьте. Отже, Що? Де? Коли?

 П'ЯТНИЦЯ ТА СУБОТА 25–26 серпня, 18:00–22:00
Рівненський обласний музично-драматичний театр, вул. Театральна, 1

Основні дні фестивалю проходитимуть у театрі. Наприкінці літа Драмтеатр вже давно стало гостинним місцем для багатьох митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах Якщо Вам не вистачає нових емоцій та відкриттів у музиці, запрошуємо Вас приєднатися до неповторної атмосфери джазу там.

На своє 10-річчя фестиваль презентує особливий пакет великих та маленьких радощів, що збуджують уяву прихильників джазу, і не дають їм спокійно спати:

 • Мюзикл «Вестсайдська історія» у інтерпретації симфонічного рок-оркестру «BREVIS» та українсько-ізраїльського піаніста-віртуоза Майка Кауфмана-Портнікова.
 • Класичний джаз, представлений музикантами з Польщі, Канади, Італії, Грузії та України, а саме дуетом та Катіко Пурцеладзе та Павло Ігнатьєв та  «Evgeniy Pugachov European Quartet feat. Тарас Баковський».
 • Ямайські ритми реггі від гурту«The Lions» - Польща.
 • Латиноамериканські ритми та карибсько-африканська енергетика  від першого сальса-оркестру в Україні«Dislocados».
 • Для всіх поціновувачів якісного етно-джазу та прихильників музики «ShockolaD»- спільний виступ улюбленого колективу із зірковою вокалісткою Брією Блессінг.

  Американський блюз у виконанні одного з найкращих виконавців блюзу в світі на губній гармоніці, блюзмена з м. Бостон Кіта Дана в компанії Макса Таврического та київських блюзових музикантів. Блюзова програма фестивалю буде присвячена пам’яті Івана Блюза.

 

З детальною програмою фестивалю ви можете ознайомитись на офіційному сайті АртДжазу http://artjazz.info/program. До Ваших послуг - call-центр джазового фестивалю ART JAZZ в Рівному! Телефон call - центру - (097) 98-07-117

 

НЕДІЛЯ 27 серпня, 10:00 до 22:00, парк «Лебединка»

Святкування дня Міста Рівного


Art Jazz запрошує святкувати разом і День Міста. З 10:00 по 18:00 в парку Лебединка будуть проходити безкоштовні лекції від запрошених спікерів зі Львова та Києва для тих, хто хоче освоїти нові знання з культурного менеджменту, маркетингу та ІТ.  Для всіх гурманів ресторан “Vinograd” готує цілу галявину грузинських страв просто неба. Свіжі випечені хачапурі, смажене м’ясо та грузинський лимонад – гарна компанія до нових знань та хорошої музики.

 

О 17:00 на гостей чекає спілкування із хедлайнером останнього дня фестивалю - KATYA CHILLY GROUP 320 Гц на майданчику біля ТРЦ “Злата Плаза”. Там можна буде задати запитання, сфотографуватися та підписати листівку у Каті Чілі та інших учасників гурту, дійсно талановитих музикантів, майстрів імпровізації, серед яких відомі джазмени України.


О 19:00 поціновувачі джазу матимуть змогу послухати рівненський колектив “Marmelad Band”, який так смачно виконує рок-кавери та обіцяє навіть «Братів Гадюкиних», та вже згадану вище, космічну та неймовірну KATYA CHILLY GROUP 320 Гц разом з рівненською «Веснянкою». Етнічна частина буде представлена саме цим колективом.

 

Команда X міжнародного джазового фестивалю “Art Jazz 2017” висловлює щиру подяку партнерам фестивалю, без яких проведення джазового свята було б неможливим, а саме:

 

 • Генеральному Консульству Республіки Польща в Луцьку, що традиційно патронує фестиваль;
 • Міському Голові м. Рівне Володимиру Хомко
 • Управлінню культури та туризму Рівненського міськвиконкому, 
 • Генеральному партнеру - Cтраховій компанії “PZU Україна”;
 • Головному партнеру - Комфортному містечку Гармонія

Партнерам фестивалю:

 • Банку «Кредобанк»;
  • Компанії «Fine City Development”/ житловому комплексу «Басів Схил»;
  • Компанії “Дікергофф Україна” 

 

 • Рівненському Регіональному Відділенню Асоціації фахівців нерухомості України (АФНУ)

 

 • Смачному партнеру - Ресторану грузинської кухні "Vinograd"
 • Транспортному партнеру - ТОВ "Кромберг енд Шуберт Україна"
 • Виробнику сучасних вікон “Вікнова” від групи компаній “РЕНОМЕ”


До зустрічі на X Міжнародному джазовому фестивалі “Art Jazz 2017”! Джазуймо разом!