X міжнародний джазовий фестиваль “Art Jazz Cooperation” презентує! 

В дні, коли Грузія святкує день Незалежності, ми знайомимо рівнян з найкращими здобутками грузинської культури. Особливим музичним подарунком місту до Дня Незалежності Грузії та 25-річчя встановлення дипломатичних стосунків між Грузією та Україною стане концерт етно-джазового колективу «IRIAO»!

В основі репертуару Тбіліських музикантів - автентичний грузинський фольк, вплетений в джазові стандарти, і фантастичний вокальний джаз. 

За кілька років свого існування, колектив придбав не тільки високий статус в авторитетних джазових колах, а й велику популярність і любов слухачів в Грузії, Литві, Естонії, Угорщині, Франції, Швейцарії, Індонезії, Сполучених Штатах Америки - на кількох континентах нашої планети. 

IRIAO не тільки віртуозно виконують джаз, але використовують відому грузинську поліфонію. Це унікальне явище, визнане ЮНЕСКО в 2001 році культурною спадщиною людства. Його цінність і краса очевидна без додаткових роз'яснень, а почути його в живому виконанні - дивовижна і рідкісна можливість!

Концерт етно-джазового колективу «IRIAO», Грузія
29 травня 2017 року, 19:00
Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр
Детальна інформація: за тел. (067)363-34-18

Концерт проходить під патронатом Посольства Грузії в Україні
Генеральний партнер концерту: "Комфортне містечко Гармонія"