Рік: 2003

Країна: Росія

Режисер: Володимир Алєксєєв

Сценарій: Євгеній Гришковець

Жанр: документальний

Прем’єра в світі: 1 січня 2003 року

Час: 130 хв./02:10

В головних ролях: Євгеній Гришковець

Опис: П’ять років тому на одну московську сцену вийшов хлопець років тридцяти з невеликим. Вийшов і повідомив, що він зараз розповість про людину, якого більше немає, в сенсі — він раніше був, але потім його не стало, — так що коли глядачі будуть чути зі сцени «я подумав …», то це буде саме про ту людину .

Хлопця звали Євген Гришковець, і він пам’ятав те, про що інші люди згадують мимохідь і ніколи не говорять вголос — про дембельський альбом, про образу, що мультфільм, якого так чекав, виявився ляльковим, про відчуття того, як тече час. Той монолог називався «Як я з’їв собаку», і він поділив театральну реальність.

Було життя до Гришковця — і є життя із Гришковцем. Вірніше було б сказати, що п’ять років тому разом з Гришковцом — з його монологами й п’єсами, де порівну слів і вигуків і немає ні краплі фальші, з його чарівною манерою говорити, немов він насилу підбирає слова — в театр прийшло життя. Того спектаклю він більше не грає — замість нього з’явилися інші, з тих пір він з’їв собаку, підбираючи самі точні слова для універсальних людських емоцій; по-суті, він навчив театр говорити людською мовою.

Сеанс: 07 грудня о 21:00