Різдво – свято народження Сина Божого, а разом з ним - любові, добра і дива…

З торжественним співом колядок та щедрівок у наших душах прокидається радість і надія.

Своїм дивовижним співом народний камерний хор «Лукаш» Рівненського Міського Будинку Культури хоче подарувати надію діткам, які цього найбільше потребують.

«Відкрий світ для дітей аутизмом» - саме під таким гаслом у МБК 25 грудня пройде благодійний концерт під назвою «Щедрик, щедрівочка!». 

Хор «Лукаш» протягом декількох років презентує ціле різдвяне дійство на різноманітних фестивалях і завжди вражає глядача своєю майстерністю, оригінальністю обробок колядок та щедрівок. Дивовижні голоси від щирості яких тремтять стіни МБК і душі глядачів, а на очі хлинуть сльози радості, вражаючі постановки та величезна колекція колядок та щедрівок відомих і таких, які вище не чули!

В програмі візьмуть участь академічний хор «Покрова» (інститут мистецтв РДГУ), Павло Мищук, Юлія Карманюк, танцювальний ансамбль «Етика», дитячий хор «Фантазія», Вертеп у виконанні акторів лялькового театру, ансамбль спортивного танцю «Ритм» (ПДМ), зразкова студія ''Ладоньки'', ансамбль танцю ''Едельвейс'', театр живих скульптур ''Галатея''.

І якщо ви ще досі у пошуках передноворічного настрою та духу Різдва, то вам обов’язково потрібно завітати до МБК 25 грудня о 18 год!

Усі виручені кошти будуть передані на відкриття центру для навчання, розвитку та адаптації дітей з аутизмом до повноцінного життя, а також підтримки їх сімей.

Пориньте у чарівну атмосферу Різдва та зробіть свій маленький внесок у розвиток добра на нашій планеті!